Produktų pristatymo sąlygos

Pristatymo būdai:

  • Lietuva:
    • LIETUVOS PAŠTAS – Prekės pristatomos naudojantis AB „Lietuvos paštą“ (AB „Lietuvos paštas“) paslaugomis (per 1-3 darbo dienas).
    • ATSIĖMIMAS VIETOJE – Nemokamas prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėje (adresas Marijampolės g. 22, Gižų-Daržininkų k, LT-70318, Vilkaviškio r. sav., Lietuva).
  • Europos Sąjunga:
    • LIETUVOS PAŠTAS – Prekės pristatomos naudojantis AB „Lietuvos paštą“(AB „Lietuvos paštas“) paslaugomis (per 5-14 darbo dienas).
  • Likęs pasaulis:
    • LIETUVOS PAŠTAS – Prekės pristatomos naudojantis AB „Lietuvos paštą“(AB „Lietuvos paštas“) paslaugomis (per 5-14 darbo dienas).

Pristatymo kaina ir terminas:

ŠalisPristatymo kaina (€)Pristatymo terminas (darbo dienas)
Ireland15,455-14
United Kingdom17,815-14
Australia10,595-14
Austria15,055-14
Belarus11,085-14
Belgium22,035-14
Bulgaria12,495-14
Czech Republic13,795-14
Denmark15,605-14
Estonia14,855-14
Greece12,035-14
Greenland13,265-14
Spain15,315-14
Italy14,115-14
Israel11,675-14
Japan11,905-14
USA10,775-14
Canada12,005-14
Cyprus13,545-14
Latvia10,935-14
Poland13,755-14
Luxembourg13,965-14
Malta15,145-14
Morocco11,165-14
Monaco12,385-14
New Zealand13,245-14
Norway16,025-14
Netherlands14,905-14
Portugal17,445-14
France16,695-14
Russia15,665-14
Singapore43,815-14
Slovakia13,035-14
Slovenia13,485-14
Finland19,375-14
Sweden17,425-14
Switzerland12,685-14
Ukraine12,585-14
Germany19,425-14

PASKUTINIS ATNAUJINIMAS 2021-09-01

Scroll to Top